Organizacja fotografii ślubnej

Kiedy zbliża się data naszego ślubu zaczynają się ostatnie przygotowania. Ostatnie przymiarki, przygotowania i już niemal widzicie siebie na ślubnym kobiercu. W planach macie również sesję fotograficzna w plenerze, która już zawsze będzie Wam przypominać o tym wyjątkowym dniu. Do takiej sesji w plenerze trzeba jednak dobrze się przygotować. Piękna suknie panny młodej i jej doskonały makijaż to nie wszystko.

Decydując się na sesję w plenerze należy dokładnie wybrać miejsce sesji. Miejsce należy wybrać tak abyśmy czuli się w nim swobodnie. Najlepiej, gdy jest to jakieś nasze ulubione miejsce kojarzące się z dobrymi wspomnieniami i pięknymi chwilami. Pomysłów na takie miejsca jest tak wiele jak wiele jest gustów. Wystarczy tylko popuścić wodze swojej wyobraźni. Oto kilka podpowiedzi: dla ludzi ceniących klasę i elegancję-pałacyk, dworek, teatr, dla romantyków-plaża, polna łąka, brzegi jeziora, dla lubiących stary klimat-opuszczone budynki, stare fabryki, dla nowoczesnych-miejskie zabytki, centra handlowe, dla bardziej odważnych wesołe miasteczko, skoki z spadochronem czy na bungee.

Pamiętajmy, że sesję plenerową najlepiej jest zorganizować w inny dzień niż dzień naszego ślubu. Choć może wydawać się to dość dziwne to, gdy emocje już opadną możemy oddać całego siebie na zdjęciu i uchwycić to, co dla nas najważniejsze. Sesja plenerowa potrzebuje też trochę czasu a pośpiech nie jest tu wskazany. Organizowanie sesji plenerowej w inny dzień niż dzień ślubu to oczywiście dodatkowy wydatek, ale warto zainwestować, ponieważ te zdjęcia będą wspomnieniem naszym na całe życie.